PISZĄ DLA WAS

Izabela Urbańska
www.kobietanowegoczasu.org 
- założyciel i Prezes Fundacji Kobieta Nowego Czasu.
Pisze artykuły z dziedziny psychologii, która stanowi Jej wielką pasję.
Od kilku lat, zainteresowana rozwojem własnej świadomości, zmianą utartych, często szkodliwych pojęć na własny temat, jak i rozwojem i zmianą świadomości społecznej, na temat Kobiety i przypisywanej Jej roli w społeczeństwie.
Zamieszczane na blogu artykuły Jej autorstwa, są kwintesencją wiedzy jaką zdobywała przez lata i wciąż zdobywa.Nina Olszewska 
www.centrumharmonia.pl 
- Trener rozwoju potencjału osobistego, psycholog, konsultant finansowy. 
Pisze artykuły z dziedziny psychologii.
Realizuje różnego typu projekty, mające na celu podniesienie jakości życia ludzi poprzez działania w 3 obszarach: rozwój osobisty, edukacja finansowa i wspieranie przedsiębiorczości. Swoje działania kieruje głównie do kobiet, przedsiębiorców,  rodziców i studentów.

www.menopauza.pl 
- jest portalem dla kobiet dojrzałych. To jedyny portal opisujący nie tylko samo zjawisko menopauzy, lecz także towarzyszące jej przemiany psychofizyczne.
Artykuły pochodzące z portalu menopauza.pl, dotyczą tematyki: zdrowia, rekreacji, sekskultury, odżywiania, strefy męskiej, urody i estetyki. 

 Joanna Neumann
www.neumannsolutions.pl 
 
Szkoli, uświadamia, inspiruje i mobilizuje do działania.
Zamienia ograniczenia i obawy w nowe umiejętności i rozwiązania.
Pomaga osiągnąć cel, zburzyć bariery, uwierzyć w siebie.
Z sukcesem prowadzi szkolenia oraz treningi z zakresu komunikacji interpersonalnej, autoprezentacji, asertywności, zarządzania czasem, skutecznego poszukiwania pracy oraz motywowania.
Pisze artykuły z zakresu kariery zawodowej.  


Iwona Nowaczyk - Krajewska
www.akademiamotywacji.wordpress.com

Z wykształcenia Menadżer Produktu, absolwentka Akademii Ekonomicznej w Poznaniu oraz Szkoły Trenerów Biznesu Grupy SET. Wcześniej współpracująca z firmami niemieckimi Quelle oraz MC-Bauchemie, obecnie stawiająca pierwsze kroki we własnej firmie Akademia Motywacji i Rozwoju Osobistego "Progress".Pasjonatka psychologii osiągnięć, uwielbiająca pisać i motywować siebie oraz innych do działania i  życia wg własnego scenariusza.Prywatnie mama 3 cudownych dziewczynek.

Pisze artykuły z zakresu macierzyństwa i wychowania dzieci. 

 
Izabela Bartkowiak
 Z wykształcenia ekonomista. Po 23 latach pracy w strukturach samorządowych Miasta Poznania postanowiła radykalnie zmienić swoje dotychczasowe życie zawodowe otwierając Salon bielizny
„Iza-Bra Bielizna, Bra–fitting,”. Połączyła w ten sposób pasję ze sposobem na życie. W pełni oddała się nowej profesji  jaką jest bra- fitting, czyli sztuka dopasowania biustonosza. Na potwierdzenie profesjonalizmu w tym co robi, zdobyła certyfikat ukończenia niezależnego kursu bra–fittingu poświadczony przez czołową polską bra-fitterkę Mahedę. 
Pisze artykuły z dziedziny bra-fittingu.


Małgorzata Zimniak
 Posiada wykształcenie i doświadczenie dziennikarskie. Porzuciła etat i obecnie rozwija własną działalność zajmując się grafiką, copywritingiem i marketingiem internetowym.
Jej wielką pasją jest ilustrowanie. Jej ilustracje były publikowane w magazynach „Bluszcz” oraz „Imperium Kobiet”. Kobiecy świat inspiruje ją najbardziej. Dlatego w swoich pracach najchętniej posługuje się wizerunkiem kobiet, zawsze wkładając w nie jakąś część siebie. 
Pisze i ilustruje artykuły z dziedziny przedsiębiorczości.